› 
Blog   ›   Odchudzanie   ›   Cykl noworoczny 1: Podstawowe kroki w drodze do wymarzonej sylwetki

Cykl noworoczny 1: Podstawowe kroki w drodze do wymarzonej sylwetki

Filtr

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim noworoczne odchudzanie. Ponieważ chcemy, aby odchudzanie było jak najłatwiejsze, przygotowaliśmy dla Ciebie 3 podstawowe kroki, dzięki którym możesz pożegnać się z dodatkowymi kilogramami i wejść w nowy rok z większą pewnością siebie.

1. Zmniejsz spożycie węglowodanów

Podstawowym i najważniejszym krokiem do skutecznej utraty wagi jest zapewnienie deficytu kalorycznego, czyli spalanie większej ilości kalorii niż przyjmowanie. Jednym z najlepszych sposobów osiągnięcia tego celu jest ograniczanie spożywanych kalorii. Zacznij od regulacji węglowodanów - idealnie w ramach diety keto. Unikaj nadmiaru kalorii pochodzących z niezdrowych jedzeń. Skoncentruj się na wysokiej jakości, pożywnych produktach dietetycznych, które dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, bez zbędnych węglowodanów i niezdrowych tłuszczów. To prosty i skuteczny sposób na osiągnięcie pożądanego deficytu kalorycznego (energetycznego) oraz wsparcie procesu odchudzania.

2. Znajdź aktywność fizyczną, która sprawi Ci przyjemność

Sport to droga do zdrowia, a także do skutecznego odchudzania. Ćwiczenie nie musi być nudne i wyczerpujące. Znajdź ulubioną aktywność fizyczną, która sprawia Ci radość, a jednocześnie realizuje Twoje cele związane z odchudzaniem. Świetne opcje to ćwiczenia grupowe, siłownia, lekcje tańca, jazda na rowerze, pływanie lub spacery na łonie natury. Regularne ćwiczenia nie tylko spalają kalorie, ale także dodają energii i poprawiają nastrój. Uprawiaj aktywność fizyczną przez co najmniej 30 minut dziennie i obserwuj, jak Twoje kilogramy znikają.

3. Bądź cierpliwy i wierz w siebie

Sam fakt, że zdecydowałeś się wyruszyć w podróż po wymarzoną sylwetkę, to świetny początek, więc podejmij wyzwanie. Wyznaczaj realistyczne cele, śledź swoje postępy i chwal się za każdy sukces. Nie zrażaj się kłopotami i próbuj dalej. Pamiętaj, że z nami dasz radę.

Czego możesz się spodziewać następnym razem? W kolejnym artykule powiemy Ci, jak wybrać odpowiednią dietę w zależności od Twojego celu. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj więcej przydatnych porad i wskazówek.

−23%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na tydzień

249 

(4 opinie klienta)
−29%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 2 tygodnie

469 

(17 opinii klienta)
−32%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 4 tygodnie

899 

(13 opinii klienta)
−34%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 8 tygodni

1 649 

(3 opinie klienta)
cogmagnifiermenu