› 
Blog   ›   Odchudzanie   ›   Kreatywne sposoby wykorzystania opakowań dietetycznych posiłków Chia Shake

Kreatywne sposoby wykorzystania opakowań dietetycznych posiłków Chia Shake

Filtr

Właśnie zjadłeś ostatni posiłek i zastanawiasz się, co zrobić z pustym opakowaniem? Dbamy o środowisko i wspólnie z Tobą chcemy dać używanym rzeczom drugą szansę i kolejne zastosowanie. Dlatego przedstawiamy kilka trików, jak wykorzystać puste tubusy w zabawny i praktyczny sposób. Dzięki swojemu kształtowi i jakości wykonania tubusy mogą być zarówno świetnym pomocnikiem w organizacji domu, jak i wspaniałym przyrządem do zabawnych kreacji i zabaw z dziećmi. Możesz cieszyć się swoją kreatywną chwilą na przykład z naszymi chrupkami bez wyrzutów sumienia. Do realizacji tych pomysłów potrzebujesz tylko kilku rzeczy: pustych pojemników dietetycznej żywności Chia Shake, papieru do pakowania, naklejek, kolorowej taśmy lub folii spożywczej. Nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni.

Organizacja kuchni i domu

Pojemniki na żywność

Rośliny strączkowe, orzechy, produkty sypkie czy nasze pyszne batony możesz przechowywać w opakowaniu, które udekorujesz i oznaczysz odpowiednimi naklejkami, lub możesz po prostu napisać, co jest w środku i mieć przejrzyście zorganizowane jedzenie.

Przybory kuchenne

Drewniane łyżki, szczypce, tokarki, trzepaczki możesz ładnie przechowywać razem, po prostu udekoruj opakowanie jednego z naszych dietetycznych posiłków swoimi ulubionymi elementami, a od razu będziesz wiedział, gdzie znajdziesz pożądane przybory.

Zabawy i rozwijanie kreatywności dzieci

Dzieci uwielbiają tworzyć, bawić się i spędzać czas z najbliższymi. Dlatego mamy dla Was kilka pomysłów, jak wspólnie cieszyć się kreatywnym tworzeniem.

Organizacja zabawek i małych przedmiotów

W zużytych opakowaniach z łatwością możesz także przechowywać drobne przedmioty, takie jak ołówki, kredki, mniejsze zabawki dla dzieci, karty oraz inne rzeczy. Wystarczy ozdobić opakowania kolorową taśmą lub nakleić na nie obrazki według wyobraźni i życzeń naszych dzieci, a szybko otrzymasz oryginalne organizery, które jednocześnie zaoszczędzą miejsce. W ten sposób dzieci nawiązują pozytywny kontakt ze sprzątaniem. 🙂

Zabawa rozwijająca dotyk

Podczas spaceru uzbieraj różne dary natury, takie jak szyszki, żołędzie, kamienie i różnego rodzaju owoce, a następnie włóż je do tubusu ulubionego posiłku Chia Shake. Dzieci z zawiązanymi oczami następnie wyciągają przedmiot i zgadują, co właśnie wyciągnęły.

Ćwiczymy rzuty i kolory

Oblep opakowania kolorowym papierem, jeśli nie masz papieru większego niż A4, będziesz potrzebować więcej mniejszych kawałków. Użyj kulek w kolorach przygotowanych opakowań. Sporządzone opakowania nagle zamieniają się w kosze, do których dzieci mogą wrzucać kulki tego samego koloru, ćwicząc w ten sposób rzuty i kolory.

Trening motoryki małej

Ta aktywność jest szczególnie przydatna dla mniejszych dzieci. Do jej przygotowania potrzebne będą: kilka patyczków do lodów, farby i wybrany materiał do dekoracji opakowania. W wieczku opakowania wykonaj kilka otworów, a następnie pomaluj je farbami. Następnie dzieci próbują wbijać patyczki do otworów, co pomaga im rozwijać motorykę.

Mamy nadzieję, że recykling opakowań sprawi Ci mnóstwo radości. Teraz masz wiele przydatnych pomysłów. Bądź kreatywny i baw się dobrze!

−20%
Zobacz produkt

Duży koktajl odchudzający

229 

(65 opinii klienta)
−11%
Zobacz produkt

Naleśniki białkowe

79,90 

(20 opinii klienta)
−11%
Zobacz produkt

Pudding Chia

79,90 

(26 opinii klienta)
−10%
Zobacz produkt

Cappuccino instant 3w1

65 

(1 opinia klienta)
cogmagnifiermenu