Produkty Chia Shake

Oto przegląd wszystkich produktów, które możesz zakupić w naszym sklepie.

Produkty Chia Shake

Oto przegląd wszystkich produktów, które możecie zakupić w naszym sklepie.

Koktajle odchudzające

Zacznij spalać tłuszcz w stanie ketozy z Chia Shake! Wszystkie produkty zawierają niezbędne składniki odżywcze wraz z witaminami i minerałami , to one całkowicie zastąpią jakiekolwiek posiłki.

Dietetyczne koktajle Chia Shake zaprojektowane są tak, że dzięki wysokiemu poziomowi białka, a przy tym niskiej zawartości węglowodanów, ciało redukuje tkankę tłuszczową, bez ćwiczeń i głodówek.

Dzięki napojowi nasycisz się nawet na 3-5 godzin. Koktajlem możesz zastąpić od 1 do 2 posiłków dziennie. Ponad to masz do wyboru wiele przepysznych smaków, takich jak Wanilia, Banan, Truskawka + Malina, Pistacje, Czekolada i Cappuccino. Zacznij już dzisiaj od diety ketogenicznej.

Nowy

Koktajle & Smoothie

Smoothie

89 
Promocja!
–6%

Koktajle & Smoothie

Pakiet koktajlowy

439 

Posiłki odchudzające

Możesz wybierać z wielu posiłków diety ketogenicznej.

Masz do wyboru: Zupy, Omlety, Budynie, Kasze i Naleśniki. Wszystkie dietetyczne posiłki mają wysoki poziom białka, błonnika i niski poziom węglowodanów, tłuszczu i cukru. Dzięki tym dietetycznym produktom osiągniesz stan ketozy. Utrata kilogramów będzie teraz łatwiejsza!

Dietetyczne śniadanie

Nowy

Odchudzanie

Kasza odchudzająca

69,99 

Dietetyczny obiad

Kolacja dietetyczna

Zupa odchudzająca

69,99 

Kolacja dietetyczna

Omlet odchudzający

69,99 

Dietetyczna kolacja

Desery dietetyczne

Chia babeczka

69,99 
69,99 

Dietetyczne desery

Desery dietetyczne

Pudding Chia

69,99 
Wszystkie produkty odchudzające

Pakiety odchudzające

Korzystne odchudzające pakiety dla diety ketogenicznej.

W tych paczkach znajdziesz kombinację wszystkich produktów odchudzających.

Promocja!
–6%
449 
Promocja!
–9%
789 
Promocja!
–13%
1 499 

Więcej informacji o diecie i fazach odchudzania

Utrata kilogramów i dieta

Produkty fitness

Bez względu na to, jak intensywnie ćwiczysz i jak często wykonujesz aktywność fizyczną, nie osiągniesz sukcesu, jeśli nie odżywiasz się odpowiednio.

W celu szybkiej regeneracji po treningu organizm potrzebuje posiłki ze zrównoważoną ilością białka, tłuszczu i węglowodanów. Ważną rolę podczas uprawiania sportów odgrywają nie tylko białka, ale również węglowodany, które dodają energii. Chia Shake Optimal to zamiennik posiłku dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Koktajl zawiera wysokiej jakości serwatkę WPC Protein, węglowodany wolno przyswajalne pochodzące z ryżu i zdrowe kwase tłuszczowe Omega 3 z nasion Chia, oraz witaminy i minerały. Gotowe w ciągu minuty- wystarczy tylko wymieszać z mlekiem lub z wodą. Chia Shake Optimal znajdziesz w smakach: Banan, Truskawka i Czekolada.

Szejki białkowe

Fitness

Meal Shake

49,99 
129 

Naleśniki białkowe i Chia pudding

69,99 

Desery dietetyczne

Pudding Chia

69,99 

Produkty wegańskie

Chia Shake znajdziesz również w wersji wegańskiej.

W wegańskim koktajlu znajduje się m.in. migdałowe i ryżowe białko, wszystkie witaminy i minerały w tym wit. B12.

Bycie weganinem jest dużym wyzwaniem. Należy zadbać o to, aby dostarczyć swojemu organizmowi wszystkie potrzebne składniki odżywcze ze źródeł roślinnych. Przygotowaliśmy dla Ciebie pełnowartościowy wegański zamiennik posiłków. Dzięki koktajlowi otrzymasz niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminę B12, białko z migdałów i białka ryżu, zdrowe tłuszcze kokosowe i wolno przyswajalne węglowodany ryżowe. Nasiona Chia są źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych Omega 3. Chia Shake Vegan doda Ci energii i nasyci na czas od 3 aż do 5 godzin. Do wyboru smaki: Banan, Truskawka i Czekolada.

Wegańskie koktajle