Zdrowe odżywianie

Zdrowe
odżywianie

Przywrócimy Cię do zdrowia

Prawidłowe i zdrowe odżywianie jest złożonym procesem, w którym trzeba liczyć dzienną ilośc kalorii i składników odżywczych. Ważne jest spożywanie odpowiedniej porcji białek, tłuszczów i węglowodanów. Dobre jedzenie pozwoli ci na:

  • skuteczną utratę wagi bez uczucia głodu
  • utrzymywanie wagi
  • lub wzrost mięśni

Dzięki Chia Shake nie musisz już planować i liczyć wszystkiego, załatwiliśmy wszystko za Ciebie! Nasze produkty dostarczają energię, i zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Chia Shake może całkowicie zastąpić normalny posiłek w pracy, w szkole, w podróży lub po wysiłku fizycznym. Jest pełnowartościowym pożywnym pokarmem z tzw. superfoods. W Chia Shake znajdziesz białko serwatkowe – wysokiej jakości źródło białka, mąkę ryżową – źródło węglowodanów wolnoprzyswajalnych, nasiona chia – źródło kwasów tłuszczowych omega 3 i antyoksydantów. Zawarliśmy tam wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla Twojego zdrowego odżywiania.

Przygotowanie jest proste: napój jest gotowy w ciągu 1 min – wystarczy wymieszać 1 miarkę z mlekiem / mlekiem roślinnym (smaczniejsze i bardziej syte), lub wodą. Jeden napój sprawi, że nie będziesz głodny przez 3 do 5 godzin.

Chia Shake zadba o Twoje zdrowe odżywianie

Chia Shake został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalny stosunek składników odżywczych i kalorii. Obejmuje 1/5 dziennego zapotrzebowania żywieniowego. Odpowiedni jako przekąska lub codzienny posiłek, kiedy nie masz czasu na gotowanie. Nasze posiłki są bogate w witaminy, minerały i niezbędne białka. U nas możesz wybierać spośród kilku smaków i zawsze będziesz mieć zróżnicowane menu.

Najbardziej popularny

Fitness produkty

Chia milkshake Banan

49,99 129 

I appreciate fast delivery. I was little worried about the taste, but ChiaShake tastes great, fill me up for a long time and I'm sure to try out other flavors. For me, I can definitely recommend!
5.0.0
2018-03-03T16:29:12+02:00
10
1

Fitness produkty

Chia milkshake Banan

49,99 129 

Fitness produkty

Chia milkshake Truskawka

49,99 129 

Fitness produkty

Chia milkshake Czekolada

49,99 129 

Serwatkowy (Whey) Protein lub Ryżowo + Migdałowy

Chia Shake Optimal zawiera białko serwatki, jedno z najwyższej jakości źródeł białka. W wersji wegańskiej można znaleźć połączenie białka z ryżu i migdałów.