Zdrowe odżywianie

Podstawą zdrowego odżywiania jest przemyślana i zbilansowana dieta, podczas której ciało otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Przywrócimy Cię do zdrowia

Prawidłowe i zdrowe odżywianie jest złożonym procesem, w którym trzeba liczyć dzienną ilośc kalorii i składników odżywczych. Ważne jest spożywanie odpowiedniej porcji białek, tłuszczów i węglowodanów. Dobre jedzenie pozwoli ci na:

  • skuteczną utratę wagi bez uczucia głodu
  • utrzymywanie wagi
  • lub wzrost mięśni

Dzięki Chia Shake nie musisz już planować i liczyć wszystkiego, załatwiliśmy wszystko za Ciebie! Nasze produkty dostarczają energię, i zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Chia Shake może całkowicie zastąpić normalny posiłek w pracy, w szkole, w podróży lub po wysiłku fizycznym. Jest pełnowartościowym pożywnym pokarmem z tzw. superfoods. W Chia Shake znajdziesz białko serwatkowe – wysokiej jakości źródło białka, mąkę ryżową – źródło węglowodanów wolnoprzyswajalnych, nasiona chia – źródło kwasów tłuszczowych omega 3 i antyoksydantów. Zawarliśmy tam wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla Twojego zdrowego odżywiania.

Przygotowanie jest proste: napój jest gotowy w ciągu 1 min – wystarczy wymieszać 1 miarkę z mlekiem / mlekiem roślinnym (smaczniejsze i bardziej syte), lub wodą. Jeden napój sprawi, że nie będziesz głodny przez 3 do 5 godzin.

Chia Shake zadba o Twoje zdrowe odżywianie

Chia Shake został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalny stosunek składników odżywczych i kalorii.

Obejmuje 1/5 dziennego zapotrzebowania żywieniowego. Odpowiedni jako przekąska lub codzienny posiłek, kiedy nie masz czasu na gotowanie. Nasze posiłki są bogate w witaminy, minerały i niezbędne białka. U nas możesz wybierać spośród kilku smaków i zawsze będziesz mieć zróżnicowane menu.

Chia Shake Optimal zawiera białko serwatki, jedno z najwyższej jakości źródeł białka. W wersji wegańskiej można znaleźć połączenie białka z ryżu i migdałów.

Fitness produkty

Meal Shake Banan

49,99 129 

Fitness produkty

Meal Shake Truskawka

49,99 129 

Fitness produkty

Meal Shake Czekolada

49,99 129 

Chcesz schudnąć?

Pomożemy Ci schudnąć. Mamy szereg produktów, które pomogą Ci stracić kilogramy bez głodu i ćwiczeń.

Utrata masy i dieta