› 
Blog   ›   Odchudzanie   ›   Cykl noworoczny 5: Jak uniknąć efektu jo-jo?

Cykl noworoczny 5: Jak uniknąć efektu jo-jo?

Filtr

Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej diety, czy masz już za sobą kawał drogi. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zdrowych tipów i nawyków, dzięki którym możesz zapomnieć o wszelkich obawach związanych z efektem jo-jo.

Zastąp przynajmniej 1 posiłek dietetycznym koktajlem

Stwierdź, które jedzenie jest dla Ciebie „najbardziej ryzykowne”, ma najwięcej kalorii i zamiast tego przygotuj dietetyczny koktajl, który nasyci Cię na kilka godzin i będzie świetnie smakował.

Nie wracaj do starych nawyków

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, sięgnij po zdrową alternatywę dietetyczną. W takim przypadku zawsze miej w torebce smaczny batonik dietetyczny, aby móc podjadać bez poczucia winy.

Naucz się robić zakupy inaczej

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że poszedłeś do sklepu po kilka rzeczy i wróciłeś do domu z torbą pełną niepotrzebnego i niezdrowego jedzenia? To właśnie te zakupy mogą być przyczyną podjadania i tycia. Dlatego przed zakupami upewnij się, że nie jesteś głodny. Zrób listę zakupów i zacznij czytać skład produktów.

Jedz 5 razy dziennie

Regularność jest kluczem do skutecznego utrzymania wagi. Staraj się jeść codziennie o tej samej porze. Podziel swój codzienny posiłek na mniejsze, regularne porcje. Podziel swój codzienny jadłospis na mniejsze, regularne posiłki. Pomogą Ci w tym nasze posiłki dietetyczne, które szybko zastąpią każdy posiłek dnia.

Stopniowo wprowadzaj węglowodany do swojej diety

Stopniowe zwiększanie spożycia kalorii pomaga zapobiegać możliwym zmianom wagi. Dlatego zacznij od małej ilości węglowodanów i wybieraj wysokiej jakości węglowodany, takie jak ziemniaki, płatki owsiane, ryż, pieczywo o niskiej zawartości węglowodanów i rośliny strączkowe.

Wierzymy, że te wskazówki pomogą Ci poczuć się wspaniale i cieszyć się radościami życia.

−23%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na tydzień

249 

(4 opinie klienta)
−29%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 2 tygodnie

469 

(17 opinii klienta)
−32%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 4 tygodnie

899 

(13 opinii klienta)
−34%
Zobacz produkt

Pakiet odchudzający na 8 tygodni

1 649 

(3 opinie klienta)
cogmagnifiermenu